SQUAD CWBAND

* * *Michał 'Mic' Wyciślik– gitary, śpiew

Michał jest gitarzystą, wokalistą, aranżerem i kompozytorem. Wykształcenie muzyczne zdobył podczas zajęć z takimi artystami jak: Krystyna Prońko, Aleksandra Sozańska, Anna Mikołajczyk, Cezary Szyfman (w zakresie śpiewu) oraz Marek Napiórkowski, Marek Raduli, Janusz Konefał, Hopkinson Smith (w zakresie gitary). Poza CWBandem współpracował m. in. z Bartkiem Łęczyckim i grupą artrockową Mediana.
...nie jest tajemnicą, że Mic używa gitar VINTAGE...

Marcin 'Walk' Wałkiewicz – bass, śpiew

Marcin jest absolwentem PSM im. Karłowicza w Katowicach, gdzie kształcił się w zakresie gry na gitarze klasycznej. Z wyboru i zamiłowania jest jednak basistą. Poza tym zdobył kwalifikacje pozwalające na wykonywanie trudnej sztuki akompaniamentu na organach.

Piotr 'Piter' Nowak – fortepian, hammond, śpiew

Piotr jest kompozytorem, aranżerem, pianistą i klarnecistą, udziela się również wokalnie. Dorastał w rodzinie o muzycznych tradycjach. Pierwsze dźwięki wydobywał pod okiem ojca Henryka Nowaka, później kształcił się w PSM I stopnia im. St. Moniuszki, następnie II stopnia im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Firmował własne projekty artystyczne: XpressivE oraz SilArt, współpracował również m.in. z orkiestrą dętą KWK Wujek. Ma na koncie kilka wydawnictw. Muzyka jest jego życiową pasją, której poświęca każdą wolną chwilę.
Karol 'Carlos' Nowak– perkusja

Karol jest absolwentem klasy perkusji Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. St. Moniuszki, jak również II stopnia im. M. Karłowicza w Katowicach. Pierwszych rockowych szlifów nabierał pod okiem Jana Nowaka, perkusisty grupy Cosmos. Koncertował jako solista z orkiestrą dętą KWK 'Murki'. Współtworzył zespoły XpressivE oraz SilArt.


* * *

Współpracują z zespołem:Krzysztof Kot – perkusja

Krzysztof gra na perkusji z rzadko spotykaną pasją i kunsztem. Fantazja jazzmana łączy się u niego z ekspresją rockowego bębniarza. Jest realizatorem nagrań, prowadzi własne studio. Znany jest jako muzyk sesyjny, choć obecnie najbardziej kojarzony jest z grupą Osły.Powrót doMENU